fbpx

Naše služby pro firmy

Hledám
nové zaměstnance

Nábor a headhunting

Najdeme vám nové zaměstnance: Od dělníků až po top management. Zaplatíte nám, až když nastoupí do vaší firmy. Recruitment a aktivní oslovení zajistíme podle vašich potřeb.

Agenturní zaměstnávání

Dočasně k vám přidělíme kvalifikované agenturní zaměstnance a doplníme tak vaše pracovní kapacity. Pomůžeme vám pokrýt výrobní i sezonní výkyvy. Vybrané zaměstnance potom můžete převzít do kmenu.

Mystery employee

Pro firmy, které zajímá, jak to funguje uvnitř, když se nikdo nedívá. Náš utajený zaměstnanec vám poskytne nezávislou zpětnou vazbu na náborový proces, onboarding i firemní kulturu.

Potřebuji pomoct s personálními procesy

Audit personálních potřeb

Zmapujeme vaše personální procesy a vyhodnotíme jejich efektivitu. Navrhneme optimalizaci a rovnou se pustíme do prvních kroků. A doplníme do procesů kroky, na které jste možná zapomněli.

Personalistika a zpracování mezd

Převezmeme zodpovědnost za legalitu personálních procesů. Zpracujeme podklady pro mzdy, zajistíme personální náležitosti před i po nástupu a pohlídáme exspirace lékařských prohlídek a školení.

Poradensko-právní balíčky

Whistleblowing, BOZP, práce z domova, GDPR nebo dohody o mlčenlivosti (NDA). Využijte naše know-how a znalosti dobré praxe. Nastavíme vám všechny potřebné procesy nebo zrevidujeme jejich legalitu.

Nabírám si sám a chci s tím pomoct

Náborový a personální software COP

Pro ty, kteří chtějí digitalizovat HR. Modulární náborový a personální software, který obslouží váš nábor, personalistku a reporting. Kompletní systém, který digitalizuje vaši agendu a pohlídá důležité události.

Outsourcing náborového procesu

Potřebujete nové zaměstnance, ale nemáte na to čas? Když outsourcujete část náborového procesu, můžete se dál věnovat růstu firmy. Zajistíme vše od inzerce po předvýběr uchazečů.

Recruitment proces outsourcing

Pronajmeme vám našeho zkušeného náboráře. Získáte kapacitu našeho profesionální konzultanta, který přímo z vaší kanceláře pomůže s náborovými procesy. Ideální dočasná pomoc při zvýšeném náboru.

Něco navíc

Newsletter

Každý týden vám do schránky zdarma pošleme profily zajímavých uchazečů, kteří jsou otevření nové pracovní příležitosti.

HR klub

Komunita 120+ personalistů z moravskoslezských firem napříč obory. Spolupořádáme každoměsíční setkání, kde sdílíme know-how a řešíme aktuální HR otázky.

Barometr trhu práce

Aktuální data o pracovním trhu v MSK. 2× ročně provádíme výzkum napříč místními firmami, které zaměstnávají více než 30 tisíc lidí.

Pojďme se pobavit o spolupráci 👋

Kamila Marková
Business Partner

Nebo se máme ozvat nazpátek?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle uvedených zásad: