Tipy na netradiční Vánoční dárky

Vymyslet originální dárek není vůbec jednoduché. Chce to pořádnou dávku inspirace a dobrých nápadů. Před koupí Vánočního dárku se zamyslete, co má vlastně obdarovávaná osoba ráda. Zvažte všechny záliby, vlastnosti a určitě se dopracujete k pravému dárku šitému na míru. Nechcete přece, aby při jeho rozbalování zavládlo zklamání a ticho v místnosti. Chcete vidět radost, která se k Vánocům hodí nejvíce.
Máme pro Vás pár tipů na Vánoční dárky, které potěší, překvapí a zaujmou svou originalitou. Zapomeňte na papuče, ponožky či vody po holení. Udělejte si Vánoce netradičně a stylově. Netradiční Vánoční dárky, které budou zajímavé Vám v tom pomůžou.

Lístky na sportovní akci, koncert nebo festival

Není nic lepšího, než někomu darovat zážitek na celý život. Lístky na různé sportovní akce, let balónem, tandemový skok padákem nebo festival s partou můžou být úžasnou volbou.

Společenské hry v krabici

Mezi nejlepší výbavu na návštěvu známých se kromě dobrého vína počítá také dobrá zábava. Darujte proto společenskou hru, aby jste si zpříjemnili chvíle strávené s přáteli.

Poukázky na masáž a relax

Jednorázová poukázka na návštěvu relaxačního salonů je nadčasový dárek, který ocení každý. Dá se využít v čase, kdy je potřeba. Wellness centra mají v dnešní době obrovský výběr masáží, salónů, bazénů, vířivek… stačí si jenom správně vybrat.

Knihy, audioknihy, časopisy

Ne každý má v oblibě čtení knih, proto jsou také dobrou volbou audioknihy s různou tematikou podle preferencí. Pravidelné čtenáře na sto procent potěšíte i normální tištěnou knihou nebo na rok předplaceným časopisem. Tímto dárkem určitě nic nepokazíte.

Fitness náramek

Je skvělým dárkem pro profesionální i začínající sportovce. Tohle zařízení denně monitoruje pohybovou aktivitu, spánek i tepovou frekvenci. Odolnost vůči vodě a nárazu zajistí používaní komfortnějším.

Kávovar

Exkluzivní káva z pohodlí domova je snem nejedné ženy. Ženy jednoduše milují kávičkování.

Originální dárek je vyrobený dárek

Darujte něco vlastnoručně vyrobeného, třeba kalendář se společnými fotkami. Přidat můžete také týdenní vzkazy, upomínky na důležité data (výročí, narozeniny, ..), nebo poukazy na přípravu snídaně do postele, pozvání do kina, nebo výlet dle vlastního výběru. Milým dárkem jsou také skleničky plné vzkazů, citátů a lichotek, a to klidně na každý den. 🙂

 

Už v tom máte trochu jasno? Věříme, že vám naše rady určitě pomůžou při koupě správného dárku. Je úplně jedno, komu ho darujete a kolik bude stát, důležité je, aby byl darován s láskou, o tom jsou přece pravé Vánoce. Když dárek vyčaruje úsměv na tváři, zanechá také stopu v srdcích obdarovaných.


Téma zpracovala Elena Kasáková (elena.kasakova@indicada.cz)