Tipy na filmy pro dlouhé večery

Přestože tady máme další zpřísnění a omezení pohybu, je třeba si zachovat trochu optimismu. Skvělá příležitost udělat si hezký večer a zhlédnout jeden z námi doporučovaných filmů! 🙂 Zahřejte se dobrým čajem, zabalte se do deky a vychutnejte si chvíli nic nedělání. Věříme, že si každý vybere to pravé pro Vás.

Něco na zhlédnutí s dětmi

Malý princ, kde hlavní postavou je malá holčička, kterou se její maminka snaží připravit na skutečný svět dospělých. Příběh je skutečně krásný, a přiroste k srdci nejen dětem, ale i dospělým.

Kniha džunglí, kde hlavní postavou je člověčí mládě Mauglí, kterého všichni určitě znáte. Mauglí čelí v džungli různým překážkám se svými zvířecími kamarády, ale i nepřáteli.

Lví král, se odehrává v africké savaně, kde se narodil budoucí panovník všeho živého. Malý lví princ Samba zbožňuje svého otce, který ho připravuje na svou budoucí slávu.

Něco pro milovníky thrillerů, hororů a mysteriózních filmů

Prokletý ostrov, v hlavní roli s Leonardom DiCapriom určitě stojí za zhlédnutí.

Zmizelá, Amy se ztratila v den pátého výročí svatby s Nickem, zajímá Vás proč?

Všemocný, Eddie Morra v hereckém obsazení s Bradley Cooprem se jako spisovateli začíná hroutit svět. Najde však něco, co mu pomůže dostat se z dna.

Typ pro milovníky dramatu

Vlk z wall street, je klasika, kterou by jste určitě měli vidět. Leonadro DiCaprio vás provede životem na burze.

Focus, Margot Robbie a Will Smith jako podfukáři, kteří se do sebe časem zamilují.

Milovníci detektivek se najedou zase tady

Vražda v Orient experesu, ve které neskutečný Hercule Poirot vyřeší nejnapínavější a nejzáhadnější příběh v luxusním vlaku z Istanbulu do Londýna.

 


Téma zpracovala Elena Kasáková (elena.kasakova@indicada.cz)