Tipy na vánoční dárky pro partnery i zaměstnance

Vánoce se blíží a Vy si lámete hlavu, jaké dárky nadělit zaměstnancům, nebo obchodním partnerům? I pro nás je to každoroční oříšek. Proto jsme se rozhodli sepsat pár tipů, které jsme sami realizovali, nebo od někoho dostali a které nás potěšily. Snad Vám to letos alespoň trošku usnadní práci. 🙂

Jídlo, jídlo a zase to jídlo

Jeden z nejvděčnějších dárků, co jsme zažili. Ano, nemusíte se do chuti trefit vždy každému, ale určitě to není nic, co by se nedalo posunout dále. Nabalit můžete dobré uzeniny (štangli salámu, klobásy), kvalitní čokoládu, vánoční kolekci, sirupy, ovoce a další vitamíny, nebo různé bonbóny. Když přidáte osobní přání, nemůžete šlápnout vedle. Můžete se inspirovat např. na  www.dobrykos.cz.

A nebo něco k pití?

Darovat víno je takový univerzál. Ale co to posunout ještě o metu výš na „udělej si sám“. Máme na myslí třeba svařák a k lahvince podarovat také příslušné koření. Pro pány to můžete obměnit na přísady ke grogu.

Ponožky, rukavice

Protože se říká, že bez ponožek by nebyly Vánoce. 🙂 Samozřejmě máme na mysli nějaké veselé s různými motivy. Inspiraci najdete např. na stránce www.dedoles.cz.

Další možností jsou chytré rukavice. Tedy rukavice na ovládání dotykových displejů. V dnešní době už téměř nepostradatelná pomůcka. Doplnit je můžete logem firmy.

Personalizovaný deník a psací potřeby

Nechte vyrobit deník na míru se jménem, nebo oblíbeným citátem. Velice moderní jsou dnes kožené deníky s gravírováním a možností obměnit stránky sešitu. K tomu se pak nabízí kvalitní pero, které můžete taktéž opatřit logem firmy.

Darujte zážitek

Darovat můžete různé poukazy, např. na únikovou hru, wellness, nebo večeři pro celý tým. Zážitkům se u nás věnuje už spousta firem. Dejte si poptávku a oni Vám připraví zážitek na míru.


 

 

Dejte nám vědět, jaké zajímavé věci jste dostali Vy! Rádi se necháme inspirovat zase na příště.