5 tipů, jak udělat v práci zaměstnancům radost přes léto

Sledujete teploměr za oknem, jak se pomalinku blíží k teplotám 35 °C , kancelář poloprázdná, na sociálních sítích fotky kolegů, kteří si užívají moře, zatímco Vy spolu s dalšími funíte v rozhicované kanceláři. Známe to všichni, někdo tam být prostě musí. Co takhle to léto v práci udělat sobě, kolegům i dalším zaměstnancům příjemnější? 🙂 Pojďte s námi mrknout na pár tipů, jak to zařídit.

Chladící ručníky

Chladící ručník nabízí dlouhotrvající chladící účinek v parném létě, při velké fyzické zátěži, při sportu nebo při únavě. Chladícího účinku se nedosahuje žádnou chemickou reakcí, ale pouze technologickým zpracováním textilních vláken. Stačí jen namočit ve studené vodě, vyždímat, protřepat a přiložit kolem krku nebo hlavy. Ručník je pak schopný udržovat výrazně chladnější teplotu (až o 30°C) než je teplota těla 2-4 hodiny a po celou tuto dobu vám bude poskytovat úlevu od horka. Znáte tuhle vychytávku? Za nás bomba! 🙂

Chlazené nápoje

Pokud máte na pracovišti ledničku, není co řešit. Co ale pracoviště, kde tahle možnost není? Nachlazené pití můžete dát do kangaboxů, nebo termotašek, které jejich teplotu udrží. Rozdejte jim je o přestávce a uvidíte, budou Vám za to líbat ruce.

Vodní mlha

Dobře, pokud nechceme 100x denně vytírat, tak tohle do kanceláře nejspíš ne. Ale co vodní mlhu třeba postavit někde vedle kuřárny, na balkón, nebo venkovní plácek, který je zaměstnancům volně přístupný? Kdo bude chtít, zajde se ochladit. A třeba uvidí i duhu! 🙂

Poukázky na drinky po práci

Domluvte se s oblíbeným podnikem a nechte vystavit poukázky na drink po práci zdarma. Určitě nezůstane jen u jednoho, takže jim uděláte kšeft a zároveň všechny potěšíte.

Lehké jídlo

Když je vedro, není kolikrát ani chuť na jídlo. Jíst se ale musí! Ideální jsou lehké salátky a vege jídlo na osvěžení. Nechte si je přivést na pracoviště, nebo lobujte v kantýně za větší výběr. Určitě to bodne.

 


Podělte se s námi i o Vaše vychytávky, budeme rádi a třeba je nasdílíme ostatním za příště! 

Man photo created by master1305 – www.freepik.com